| Wooky a întrebat:

Cum sterg o intrebare din lista de intrebari favorite?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nu se poate şterge. Când a fost introdusă opţiunea asta, s-a luat în considerare faptul că o întrebare favorită, rămâne favorită.
Baftă!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata TPU nu are aceasta optiune, o pot sterge doar cei din echipa TPU. Scrie un mesaj din contact, da URL-ul la Intrebarile favorite si solicita sa o stearga. Succes si numai bine!

| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Wooky!
Baftă şi numai bine!

| Wooky explică:

Nu.eu iti multumesc!
O seara placuta!
Multumesc si celorlalti pentru raspunsurile folositoare! V-as da vot, dar sunt membru junior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Wooky!
Din pacate nu se poate sterge.
O zi insorita!