| anonim_4396 a întrebat:

De ce siteul TPU.ro nu este un site live?
Adica am obervat ca dupa ce cineva iti raspunde trebuie sa astepti in jur de 1-20 minute sa se incarce pagina...
Pe cei din Staff ii costa bani? Ca altfel nu inteleg de ce nu le-ar face viata mai usoara utilizatorilor siteului lor.
Funda!

Răspuns Câştigător
| JucărieLEGO a răspuns:

Pentru ca pe site se face caching, astfel resursele hardware ale server-ului sunt solicitate ceva mai uniform, evitand momente de suprasolicitare, deci erori de tipul „not responding".

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai si tu rabdare 5 minute, ca nici 10 nu dureaza.