| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am pus o poza de profil si fiindca dupa cateva ore tot nu am vazut-o am pus-o din nou azi dimineata.Problema este ca iarasi am asteptat cateva ore si tot inca nu imi vad poza de profil.
Oare de ce nu se vede? Ce trebuie sa fac ca sa se vada?
Funa!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poza de la profil nu apare instant pe site! Ai rabdare pana se face reactualizarea paginii tale. In cateva ore o sa-ti apara. Aici la intrebare deja ti-a aparut.
Bafta!

| Anonima264 a răspuns (pentru neluL):

Mersi!

| neluL a răspuns (pentru Anonima264):

Deci fara panica big grin pentru ca timpul le rezolva pe toate.
Cu placere! bye, bye wave

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E duminica. Ai răbdare! Luni va apărea.