| Bandila_David_1999 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva : Cainele meu pechinez avea o guma pe cap iar eu am tras tare de ea si a ramas inca putin asa ca am luat o foarfeca si i.am taiat parul de pe cap. Imi poate spune cineva in cat timp ii va creste si ce tratament ar trebui.Va rog sunt foarte ingrijorat

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Stai linistit, nu trebuie nici un tratament, banuiesc ca parul lui creste la fel ca parul la oameni, in scurt timp o sa fie ok catelul

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si guma cine i-a pus-o? Tot tu, ca singur nu a facut-o. Copil fara minte.