| bibitza a întrebat:

'seara big grin...rasp la unele intrebari dar nu se afiseaza...de ce sad? de exemplu i-am rasp lui "ben zona" dar nu se afiseaza raspunsul meu...si eu care tocmai ii cerusem sa puna si el o poza... sad...si emil avea sa imi raspunda la o intrebare... asa urata sunt?

4 răspunsuri:
| mircea a răspuns:

Cand este ...aglomeratie, dureaza putin mai mult...

| tukhey23 a răspuns:

Eu zic sa te adresezi, adminului. si eu cand foloseam o adresa de e-mail de gmail.com. TPU nu imi afisa:intrebari, rasp etc., de ce nu stiu happy
Dar vb. cu adminul, poate te ajuta...

| bibitza explică:

Pai nu se pierd legiuitoarea...stiu ca acolo apar dar intru la intrebarea la care am raspuns dar nu este afisat si rasp meu sad. acum ai inteles ce vreau sa spun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră la tine pe profil, mai exact la "Răspunsurile mele" din fereastra din stânga și acolo găsești. Ele nu se pierd.
Pa, pa.