| FlorinDiablo a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de politica sitului.De ceva timp cand vreau sa raspund la intrebare dupa ce dau raspunsul ma pune sa completez un formular in care sunt cam 3 4 intrebari.Va apare si voua? Sau doar mie si la ce e util acel formular?!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......adreseaza/
(Vezi raspunsul de la TPU.ro)

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Formularul este legat de intrebarea pe care ai accesat-o, nu de raspunsurile pe care le-a primit.

Alexandra - TPU

| FlorinDiablo explică (pentru TPU.ro):

Da ai dreptate am gresit eu. Dupa fiecare intrebare te pune sa completezi formularul cu 4 intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formularul apare si are scopul de a ajuta staful, asa cum este precizat in continut. Daca nu doresti sa raspunzi poti trece mai departe.Numai bine.

| DolsePapusika a răspuns:

La inceput in formular scrie : "Fiindca esti unul dintre cei mai implicati membri de pe TPU" ceva de genul asta, tu ar trebui sa raspunzi la acele intrebari si asa spui cum ti s-a parut intrebarea. Sper ca te-am ajutat.

| FlorinDiablo explică (pentru DolsePapusika):

Pai da dar de exemplu eu consider un raspuns aiurea poate alti nu-s de acceiasi parere ca mine!

| DolsePapusika a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Nu conteaza, tu trebuie sa spui cum ti s-a parut. Alti utilizatori nu au cum sa stie ca tu ai considerat intrebarea aiurea.