| barbaris a întrebat:

SALUT TPU! Am si eu o intrebare. ofer Funda! La ce te ajuta Funda?

Răspuns Câştigător
| aDiDaSxD a răspuns:

Funda inseamna in clasament 1000 puncte si cu cat ai mai multe cu atat e mai bine cu cat ai mai multe puncte esti mai mare in clasament eu zic sa imi dai mie funda ca sa mai cresc si eu big grin

| DoodleEver2 a răspuns (pentru aDiDaSxD):

Daca e asa hai sa ne rugam toti de ea sa ne dea funda laughing) poate i se face mila de ala mai sarac ( in puncte ) dintre noi laughing)

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Funda este răsplata pentru răspunsul cel mai folositor şi "valorează" 100 de puncte.
Succes!

| Anonymus314 a răspuns:

Urci in clasament, funda inseamna 1000 de puncte, cu cat ai mai multe puncte cu atat urci mai sus in clasament.

| Holocaust a răspuns:

Te ajută să-ţi creşti rank-ul.Mulţi consideră site-ul un joc, unde trebuie să strângă cât mai multe puncte şi să iasă învingător.Nu-i aşa. Funda nu te ajută la nimic.E...inutilă, iar numărul de funde ale unui user nu reprezintă valoarea acestuia.

| stelyii a răspuns:

1000 sau 100?tongue

| DoodleEver2 a răspuns (pentru stelyii):

1000 happy

| stelyii a răspuns (pentru DoodleEver2):

Ok tongue

| RainOfColors a răspuns (pentru DoodleEver2):

De fapt, funda valoreaza 100 de puncte. Intra in profil -> punctaj si vezi cate raspunsuri castigatoare ai si ce punctaj ai primit pentru ele. big grin ^.^

| hideaway a răspuns (pentru DoodleEver2):

Nu este adevărat! Funda valorează 100 de puncte! Nu 1000!