| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Am vazut ca exista rubrica TPU va ureaza La Multi Ani.Trebuie ca data noastra de nastere sa fie vazuta la profilul nostru neaparat ca sa putem fi regasiti si noi printre acei membri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie completata la «Editare profil» http://www.tpu.ro/site-users/edit/

Doar atat. Nu e neaparat necesar sa fie vizibila pe profilul tau pentru oricine.

LATER EDIT: Sarbatoritii de azi o au publica. Toti. Deci nu stiu ce sa mai cred. Poate n-am dreptate.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hmm, nu ştiu să-ţi spun. Dar poţi foarte uşor să verifici.
Setează-ţi data naşterii cea de mâine/poimane, fără să o afişezi pe profil şi vezi dacă vei apărea în lista sărbătoriţilor zilei.

| Konata a răspuns:

Poti trimite felicitari cui vrei tu. Nu exista o listawinking

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Eu nu ma refer la felicitari, ci la rubrica de sub categorii.

| CautNume a răspuns:

Cred ca da.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu cati useri viziteaza acea rubrica.Eu cred ca sunt puse automat de robotel, iar zilele de nastere sunt luate din baza de date.
Pe mine nu ma deranjeza sa fiu felicitata de ziua mea big grin.

| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie vizibila la profil pentru a putea aparea la rubrica ''La multi ani'', trebuie doar sa fie completate.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Da,există,nu trebuie neapărat să o ai la profilul tău.
Cred că ştii deja, poţi să ţi-o schimbi aici,
http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Noapte Bună.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu trebuie sa fie vazuta la profilul nostru neaparat.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat acum si vad ca toti sarbatoritii de astazi au data de nastere publica. Totusi, eu nu-mi amintesc sa fi avut ziua mea de nastere publica. Pe cate conturi TPU am avut(si poate ca mai am devil ) nu-mi tin data nasterii publica. Dar tot aparusem pe pagina aia...dar asta a fost mai demult...acum nu stiu ce sa mai cred. Poate ca trebuie. Ia ca testez acum. Imi pun data nasterii 23 aprilie, dar sa nu fie publica. Voi observa ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci imi sterg funda tongue ca sa nu primesc (chiar si numai in gand) cine stie ce acuzatii ca induc in eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, hai ca nu am fost afisat pe pagina aia...bizar, as fi putut sa jur mai demult ca nu era nevoie. Deci trebuie facuta si publica data nasterii. Mda, pare logic pana la urma. Dar am primit mail din ala automat cu La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Trebuie completat la Editare profil
http://www.tpu.ro/site-users/edit/,daca vrei doar, nu e neaparata nevoia.
Te pup!