| anonim_4396 a întrebat:

ro
Am vazut ca exista o rubrica sub categorii in care scrie "TPU va ureaza La Multi Ani!"
Curiozitatea mea este daca pot afla ziua oricarui utilizator indiferent de zi si daca pot alege o data si sa vad cine e nascut in acea zi.
Funda

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

,,La mulţi Ani'' acela este doar pentru utilizatorii care îşi serbează ziua fix în data respectivă în care se află. Atât. Dacă vrei să ştii data de naştere a cuiva, trebuie ori să-l întrebi, ori să dai click pe profilul său să vezi dacă şi-a trecut-o, altfel nu ai cum.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu poti.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti afla, doar din ziua respectiva sau doar daca te uiti pe profil.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu poţi, fiecare era viaţa lui personală.
O zi bună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Da exista acea rubrica este pentru utilizatorii care isi serbeaza onomastica in data respectiva.
Nu poti afla decat daca intrebi sau dand un click la profilul fiecaruia, bineinteles nu toata lumea si-a pus la profil data de nastere.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu poti face asa ceva.