| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac o cerere de prietenie? Cine raspunde primul dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sub profilul oricarui utilizator scrie ..adauga ca prieten ( cu verde )Dai clic, astepti confirmarea si gata.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unde? Pe ce site? Sau vrei sa o scrii de mana?

| Azµre a răspuns (pentru neluL):

La notar laughing
On-Topic : În partea din stânga la profilul utilizatorului căruia îi vizitezi profilul apare adaugă prieten!

| neluL a răspuns (pentru Azµre):

laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe profilul fiecarui utilizator, sub poza de profil exista optiunea Adauga prieten...ori intra pe profilul tau si selecteaza acceptarea prietenilor automat.
O seara buna si frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa intri pe profilul utilizatorului pe care vrei sa-l adaugi la prieteni si sa dai click pe "adauga prieten''.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
La profil e un buton verde, scrie Adaugă Prieten.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te referi la TPU, sub fiecare foto de la avatarul unui utilizator ai butonul "Adauga prieten". Clik pe el si astepti acceptul celuilalt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
La profilul fiecăruia este un buton verde pe care scrie ADAUGĂ CA ŞI PRIETEN!
Dai click acolo.
Te pup!

| Eduardi a răspuns:

Cauti numele omului pe care vrei sa-l ai prieten, dai click pe el si apoi il adaugi la friends. Apoi astepti sa-ti confirme prietenia pe mail.