| LoStEyEs a întrebat:

big grin Imaginati-va daca toti utilizatorii de pe TPU ar raspunde mereu cu respect, sau ar pune intrebari cu respect, ma rog, daca s-ar respecta intre ei.
Ce parere aveti despre aceasta fantezie?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantezie plictisitoare.
În primul rând că nu putem fi toţi prieteni. Ar fi şi plictisitor să fie aşa, prea obişnuit, prea monoton şi parcă trebuie să existe ceva care să dea cumva culoare site-ului. Să mai vezi pe cineva ciondănindu-se, unul să se dea mare, tihihi, asta dă farmec.

Eu am fantezii mai interesante, tihihi, de toate felurile.

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E frumoasă, deși, ca orice fantezie frumoasă, cam utopică. Dar fiind idealistă, o susțin.

| Flav a răspuns:

Adica sa fie TPU-ul de acum 2-3 ani? Am trait fantezia asta si m-am bucurat de ea.

| Dumnezău a răspuns:

Prea liniste ar fi, cearta da piper unei discutii oriunde, desi nu prea este placuta...

| aliceinchains a răspuns:

Neah, ar fi naspa. Probabil daca nu ar mai fi userii cu care ma cert cu fiecare ocazie, ar fi plictisitor si le-as simti lipsa.

| Vizitiul a răspuns:

Ma duc pana la veceu, sa aduc putina hartie...

| mona a răspuns:

E doar o fantezie[niciodata nu se va intampla pentru ca totdeauna se va gasi 1-2 utilizatori care nu stiu ce i ala respect]

| LoStEyEs explică:

Lume, nu am spus ca chiar vreau asta straight face In plus, nu gaseam un cuvant mai potrivit. de asta am ales cuvantul " fantezie "hee hee

| elasexygagica a răspuns:

Ar fi super plictisitor...

| bendis92 a răspuns:

Bravo LoStEyEs, din pacate asa cum ai zis si tu ramane la stadiul de fantezie, unii sunt capabili numai sa primeasca respect nu sa si acorde. Numai bine!winking

| Amorezatul a răspuns:

Ai sps cu gura ta dar sa parafrazez pe cineva, asta e doar o fantezie de a ta!

| LoStEyEs explică (pentru Amorezatul):

Hellooooooooooooooo! nu e o fantezie deamea. straight face nu gasisem alt cuvant, that's all tongue Plus k e intrebarea mea, si raspunsul tau. Imi raspunzi daca vrei, dar sa-ti zic un mic secret: daca chiar vrei funda, va trebui sa dai raspunsuri mai bune de atat happy Papa happy

| Amorezatul a răspuns (pentru LoStEyEs):

Nu raspund pentru funda! Oamenii care dau funda pentru ceea ce vor ei sa auda sunt jalnici pentru ca sunt egocentristi in primul rand si pentru ca sunt obisnuiti ca lumea sa joace dupa cheful si dispozitia lor! Toate raspunsurile sunt bune intr-un fel sau altul! Greseala a fost a mea, ca nu am argumentat si ca am o problema cu intrebarile de genul asta! Fara suparare!

| LoStEyEs explică (pentru Amorezatul):

Nu am dat funda pentru ca e ceea ce mi-a convenit, am dat pentru ca e raspunsul ce eu il consider cel mai corect, si sa fim seriosi, ne fac sau nu ne fac ziua mai placuta acesti utilizatori care pun intrebari la misto?winking.am pus aceasta intrebare sa vad cati se amuza pe seama celorlalti. Oh da, eram sa uit. Nu ma supar, sper sa nu te superi nici tuwinking happytongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amorezatul):

Şi tu dacă erai în locul ei, la ce ai fi dat fundă? Mi se rupe mie de recompensele virtuale, dar zi-mi că sunt curioasă.

| Amorezatul a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu pun intrebari ca pot sa clasific raspunsurile. Nu cred ca este nevoie, internetul este extrem de mare si gasesti acolo tot ce vrei, daca nu, munca de teren. De duci personal in locul in care ai nevoie si intrebi cu gurita ta. In cazul in care presupunem ca trebuie sa iau o decizie asi astepta 4 zile inainte de a da funda, nu asi pune intrebari de genul asta, pentru ca nu ajuta pe nimeni concret iar ca sa iti raspund la intrebare EU NU SUNT IN LOCUL EI!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amorezatul):

Măi, unii mai au probleme ce nu pot fi lămurite tehnic. Una e să întrebi ''ce episod a fost aseară pe Antena 1 la nu ştiu ce emisiune?'' (e un simplu exemplu) si alta să întrebi despre probleme cu iubitul, sau despre propuneri ale site-ului în care ni se pune imaginaţia la contribuţie. Şi prin astea înveţi ceva, unele răspunsuri ţi se pot părea interesante şi poţi face cunoştiinţă cu un mod de gândire nou, care să te surprindă şi să ai ce învăţa din el. Am văzut că eşti de două zile pe site (asta dacă nu ai avut alt cont) şi probabil că nu ştii cum stă treaba pe aici. Lasă că te lămureşti tu.

| Amorezatul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, pe de o parte ai dreptate! Am sa incerc sa evit astfel de intrebari pe viitor :p Salutari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amorezatul):

Cum doreşti tu, mie îmi place genul acesta de întrebări deoarece îmi place să îmi pun mintea la contribuţie, dar fiecare cu gusturile sale. Succes!

| liii a răspuns:

Prea frumos sa fie adevarat.

| Evaaaaa a răspuns:

Ar fi foarte urat si ar fi sfarsitul TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai spus: este fantezie! Din pacate. Ar fi prea frumos sa fie asa, desi ar fi de dorit sa se respecte intre ei, macar la raspunsuri. Hai ca intrebarile le-am mai trece cu vederea. laughing Si daca tot vorbim de utopii, cum crezi ca ar fi posibil ceea ce ai ideat mai sus?batting eyelashes

| αnny a răspuns:

Ar fii mult mai bine!

| Robert010 a răspuns:

Parerea mea e ca daca s-ar intampla asa nu ar mai fi chiar tare.