| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Ma intreb, cum pot face ca intrebarile mele sa fie recomandate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să fie recomandate de utilizatori seniori prin completarea formularului care se afişează după răspuns.
Pot fi recomandate inclusiv de tine.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Multumesc!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu poți face nimic, numai utilizatorii dacă consideră că este importantă.
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Ca o intrebare sa ajunga recomandata trebuie sa fie completata pozitiv de catre mai multi useri seniori prin formularul de la sfarsit, sau sa fie recomandata de un expert TPU sau un user al anului.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni recomandata o intrebare trebuie sa fie recomandata de seniori prin completarea formularului.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu mai utilizatori seniori pot face asta și bineințeles in afară de tine!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Păi nu poţi face tu asta!
Numai userii pot face asta, prin completarea formularului, după ce dau răspunsul la întrebare.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa fie recomandate toate, indiferent de continut?!
Nu se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta aleg utilizatorii seniori!

| Yasmin875 a răspuns:

Utilizatorii seniori ti-o fac recomandata.