| anonim_4396 a întrebat:

happy Pe profilul meu scrie : "Utilizatorul mai are nevoie de 1 raspunsuri pentru a deveni senior". Ce trebuie sa fac sa ajung senior?! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Regulamentul zice ca trebuie 100 de raspunsuri.Tu ai mai putine.Vechimea o ai.Mai degraba cred ca e o greseala.Scrie aici daca ai nelamuri.http://www.tpu.ro/contact

| Mihaela2710 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mersi de lamurire. Cam de o saptamana am tot asa... Poate rabla mea de calculator isi pierde din piulite...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mihaela2710):

Si eu de fundita... oricum raspusurile de contabiliaza, iar actulizarea se face dimineata.Asta daca rapunsurile tale nu incalca regulamentul.

| Mihaela2710 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Deci daca am 30 de raspunsuri, ele nu-mi vor aparea doar in dimineata urmatoare pe profil?! happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mihaela2710):

Pe profilul tau apar raspunsurile, insa numaratoarea se face dimineata.Citeste aici regulamentul.http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa mai dai un raspuns la o intrebare, daca asa scrie! Desi ma indoiesc, ai doar 31 de raspunsuri date si trebuie sa ai 100.Nu astepta sa primesti, trebuie sa dai tu raspunsuri la intrebari puse pe site.
Succes in continuare!

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Investigam problema si vom rezolva aceasta situatie.

Alexandra - TPU

| Mihaela2710 a răspuns (pentru TPU.ro):

Multumesc mult! happy

| TPU.ro a răspuns (pentru Mihaela2710):

Buna! Problema a fost remediata. Mai ai nevoie de 52 de raspunsuri pentru a deveni senior. Succes!

Alexandra - TPU

| Iubibilăă a răspuns:

100 raspunsuri si 10 zile de cand ai cont.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Utilizator devii dupa 10 zile de logare pe site si munim 100 de raspunsuri aprobate.Mult succes.

| Dannielutsa a răspuns:

Pai si la mine scrie asa.Trebuie sa mai astepti 1 zi si cred ca trebuie sa mai primesti un raspuns ca sa devii senior.