| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte curios de ce se trimit asa greu mesajele private...PM...adica il trimit acum si peste 30 minute debea s-a trimis..si corespondentul mi-l arata ca fost trimis cu 5 minute dupa al meu si il primesc peste o ora adica frate stau atata timp sa primesc un mesaj ce doamne se intampla.a devenit aiurea.

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa existe asemenea decalaje intre trimiterea si receptionarea mesajelor private de pe TPU.ro. Pe site le poti vedea imediat, doar notificarea pe e-mail poate sa ajunga ceva mai tarziu.

Daca situatia persista, asteptam un semn la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

| 1Voineoska1 a răspuns:

Nu se intampla nimic, probabil calculatorul tau e prea "obosit" din cauza aplicatiilor abundente si de dimensiuni mari. Daca tii la TPU, mai sterge din aplicatiile de pe PC si ai sa vezi ca calculatorul va deveni mai rapid(cel putin, asa ar trebui!) happy

| anonim_4396 explică (pentru 1Voineoska1):

Dar ce aplicati..ca nu prea am..nici macar jocuri am chestii esentiale...nu cred ca-i vina pc-ului meu thinking

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu stiu... De obicei asa se intampla cand merge ceva greuu. Sau poate ai tu calculatorul mai vechi. CUM E CALCULATORUL TAU?

| anonim_4396 explică (pentru 1Voineoska1):

E laptop HP l-am primit prin iulie 2013 ...nu e vechi, chiar are windows 8 4 gb rami 2 gb placa video.e chiar foarte bun thinking

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru anonim_4396):

E clar! Laptopul tau e prea bunwinking

| anonim_4396 explică (pentru 1Voineoska1):

Ce vrea sa insemne asta? laughing

| 1Voineoska1 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ca laptopul tau e prea bun pentru TPU. laughing