| Lori34 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati ca eu nu stiu cum sa intru pe adresa mea de mail, ca nu pot sa raspund la intrebari si am auzit ca trebuie sa intru pe mail. E legat cu yahoo messenger? Ziceti-mi ce sa fac ca sa pot sa raspund iar la intrebari! va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Contul tau de e-mail e acelasi cu Id-ul tau de mess. intra pe www.mail.yahoo.com si logheaza-te cu ID-ul si parola de mess si iti va intra pe e-mail. Succes

15 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Intră pe :
www.mail.yahoo.com

Te loghezi cu user-ul si parola de la messenger.
Cauţi în Inbox mesajul de la TPU pentru confirmare şi dai click pe link-ul de acolo.

O zi plăcută

| Lori34 explică:

Mersi!

| Angelina_5144 a răspuns:

Scrii mail.ru.acolo iti scrii mailu si parola si intri si gata. funda?

| Georgiana_9807 a răspuns:

Daca vrei sa intri pe yahoo messenger trebuie sa scrii la google yahoo messenger download, ti-l downloadezi si poti vorbi cu prietenii(dupa ce ii adaugi in lista), iar daca vrei sa intri pe yahoo mail scrii la google yahoo mail apoi dupa ce ai ales o optiune dintre cele din google apesi pe sign in acolo iti scrii ID-ul si parola apoi dai pe autentificare si iti poti vedea mesajele! Sper ca te-am ajutat!

| crysta_4961 a răspuns:

Pai,bagi id tau de mess urmat de @yahoo.com,si parola pe care ai avut-o prima data

| Silaghi_Cosmina_1968 a răspuns:

Buna, va rog sa ma ajutati sa imi recuper si sa intru in adresa mea de mail, multumesc!

| Silaghi_Cosmina_1968 a răspuns:

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cum sa intru in adresa mea de mailuri, nu mai tin minte parola

| Alecu_Erica_1965 a răspuns:

Nu stiu

| TinaTincuta a răspuns:

Doresc să-mi recuperez un cont vechi de e - mail

| Chivoci_Mihaela_1970 a răspuns:

Nu stiu sa intru pe adresa de email

| Paonessa_Stefano_1958 a răspuns:

Stiu adresa stiu parola dar nu stiu cum sa intru

| Idolu_Mona_1980 a răspuns:

Cum intru pe adresa de email ca sa citesc mesajele.

| Bocsa_Istina_1940 a răspuns:

Istinabocsa@yahoo.com

| Zarnescu_Tudor_1983 a răspuns:

Cum pot sa intru pe adresa de unei