| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Vin cu o intrebare adresata tuturor userilor, si chiar si adminilor! S-a intamplat vreodata sa nu fiti in fata calculatorului si sa aveti nevoie de ajutor in cele mai grele situatii? Eu zic ca daca ar exista si o aplicatie TPU disponibila pe Android, IOS, chiar si windows phone, ar devenii mai usoara utilizarea acestui site pentru cei cu device-uri mobile, o aplicatie in care imediat ce un utilizator publica un raspuns la acea intrebare, sa primeasca notificari in timp real pe device-ul respectiv. Eu zic ca ar putea fi foarte utila o asemenea aplicatie, astept si propunerile voastre happy

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Se intampla uneori sa te afli in cele mai grele situatii, sa ai nevoie de ajutor si sa il primesti de la oameni in carne si oase happy
Am inteles ideea ta, dar pentru un moment mi s-a parut putin scarry ideea ca o sa ajungem sa ne simtim neajutorati daca nu suntem in fata calculatorului intr-o situatie de impas...

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru Kaℓi):

Se intampla uneori sa te afli in cele mai grele situatii si sa nu te ajute nimeni. sa vezi atunci ce misto e laughing

| anonim_4396 explică (pentru EnciclopediaProstiei):

+1

| kar1GaNNN a răspuns:

Sunt de acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru asta poti folosi yahoo mobile si esti notificat prin mail, atunci cand cineva iti raspunde, direct pe telefon.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg, dar eu ma refer la ceva foarte simplu, cum este de exemplu flashscore, una este cand intrii de pe web, alta este cand intrii de pe aplicatie, este mult mai usor de folosit, si merge mult mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cine nu intelege ce vrea copilul asta mascota TPU pentru o campanie Vodafone: E vorba de toast/push notifications, la fel cum primiti de la aplicatii gen Facebook pe smartphone-urile alea dragalase.
Ah, dar stati asa, eu v-am bagat si mai mult in ceata! My bad!

In fine, toti vrem asta! Ne auzi, Gabi, bre? Ce crezi?

| 16Gabriela a răspuns:

Poti sa te folosesti de telefon. big grin

| tsal24 a răspuns:

Poti sa pui intrebari pe TPU si de pe telefon.