| asul10 a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta e cam supida... dar cum pot sa-mi pun poza? imi spune si mie careva va rogpuppy dog eyes repede.care rasp. 1 si corect primeste 100% funditatongue

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Dai edoteaza profil apoi jos ai choose your image dai browse iti alegi poza din pc si o selectezi. sper sa fi fost primul...

2 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Dai in stanga unde scrie editare profil apoi sub datele personale scrie selecteaza imaginea de profil acolo dai rasfoire si cauti poza de vrei sa o ai ca imagine de profil!
bafta!

| asul10 explică:

Am aflat dejatongue