| Winterr a întrebat:

Sunt noua aici și aș vrea să știu ce este mai important despre această comunitate. Am auzit că mulți de aici răspuns doar pentru funde, ceea ce nu este foarte plăcut. Eu nu voi răspunde pentru funde sau pentru a deveni popular. Știu că este sufcient pentru a ajută și atât. În cazul în care ați crezut că nu vreau funde și nici nu le dau, va-ți înșelat. Voi da funde, doar la persoanele care mă ajută cu adevărat. În sfârșit am să va mai adresez încă o întrebare, care aș dori sa îmi răspundeți cât mai serios.

Unde pot cîți și eu regulamentul siteului? Va mulțumesc că ați avut timp să-mi raspundeti la întrebări. Va doresc o zi cât se poate de frumoasă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit la noi.
Aici poti gasi regulamentul siteului.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Speram sa iti placa foarte mult TPU. Te voi ajuta si eu cand ai nevoie. O zi frumoasa.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Tot ce trebuie să știi despre TPU găsești aici:
- http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
- http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro
- http://www.facebook.com/PrieteniiTPU
- http://www.TPU.ro/blog/
Succes. Numai bine.

| Vizitiul a răspuns:

Vrei sa stii ce este mai important in aceasta comunitate, dar te apuci sa comentezi pe seama celora care raspund pentru funde (ceva total lipsit total de importanta). Cum poate fi procupat de ceva lipsit de importanta un user care tocmai tine la importanta si-a venit cu ea de mana (vorbind frumos) pe site? Puteai sa intrebi unde gasesti regulamentul site-ului, fara sa mai comentezi asupra altor chestiuni, asta daca chiar te interesa miezul acestui site. Altfel ma uitam la tine, serios.

| Monicaツ a răspuns:

Bun venit! http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa :)

| Adda24 a răspuns:

Chiar daca sunt multe persoane care vor sa fie cunoscute si sa primeasca funda mai sunt si altele care vor doar sa ajute oamenii. sper ca si tu vei fi o asa persoana care sa ajute alte persoane.Bine ai venit pe TPU!

| crisbebe a răspuns:

Http://www.TPU.ro/termeni-si-conditii aici ai tot ce iti trebuie sa stii si da sunt foarte foarte multe persoana pe acest site care vor doar funde numai asta-i intereseaza nu ca ajuta niste oameni care chiar au nevoie de ajutor si raspund numai la intrebari stupide inutile nu la cele importante si ma bucur ca tu nu vei raspunde doar pentru funde dar hai sa mai vorbim dupa 2-3 luni sa vedem daca atunci iti mai pastrezi parerea ca dupa ce ai o funda 2 3 -10-30 o sa vrei si mai multe si mai multe si o sa raspunzi doar pentru funde dar sper sa nu fie asa.

| dana85 a răspuns:

Se crede gresit ca toata lumea vrea puncte, nu cred ca asta isi doresc cei care acceseaza site-ul. Ceea ce se doreste este sa traiesti acel sentiment ca te faci util, sentimentul de a darui si a impartasi, de a aduce o vorba buna la intristare, o raza de soare in o noua zi. Nu mai trageti concluzii gresite si nu preluati ideile altora, nu generalizati, mai sunt si oameni sinceri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce imi dai funde numai mie?

| Winterr explică:

În cazul în care vreți să știți, este doar o părere nu și ceva scandalos. Mi-am dat seamă că și voi sunteți persoanele de care am descris mai sus. Peace! Va doresc o zi cât se poate de frumoasă, nu și celor fără bun simț.