| anonim_4396 a întrebat:

TPU, cand schimbati si voi robotelul, pentru ca este realmente HANDICAPAT? Chiar e prost. Nu pot pune text gen "prietenii s-ai" pentru ca il schimba pe "s-ai" in "sa-i" Sunt ai LUI nu ii dau nimic. Si multe prostii am vazut ca face. Stau sa intru de fiecare data sa editez raspunsuri? Pentru ca la editat pot scrie orice am observat.

Bineinteles ca nu pot pune intrebarea pentru ca ma atentioneaza ca este gresita. O las asa, considerati ca prima varianta din ghilimele este fara cratima.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se mai intampla, am patit-o si eu, dar nu de fiecare data.
De altfel mai sunt si altele, de exemplu la Legislatie nu te lasa sa postezi citate din legi care contin cuvintele privind sexul, spune ca acestea pot fi postate doar la Dragoste si sex.

| danutzu96 a răspuns:

S-ai in limba romana? Eu nu cred ca robotelul greseste.

| GdX a răspuns (pentru danutzu96):

Nu ai inteles intrebarea.

| danutzu96 a răspuns (pentru GdX):

Nu prea. Dar este enervand mai ales cand scrii anumite simboluri sau anumite cunvinte care "incalca legea"

| GdX a răspuns (pentru danutzu96):

E handicapat, enervant e putin spus. Mi s-a luat sa intru sa modific la editarea raspunsului, in forma corecta conform contextului. Mai bine fara robotel decat cu el prost.