| Pnin a întrebat:

Nu mai suport robotelul de pe TPU. Nu ma lasa sa pun intrebari pentru ca ma pune sa corectez greseli care nu exista! Si dupa ce ''corectez'', adica pun varianta gresita, tot nu pot sa pun pentru ca ma corecteaza iar! Vad multe intrebari si raspunsuri pline de greseli. De ce nu corecteaza la toata lumea?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Robotelul e batran si mai scartie si el!-rolling on the floor
Sistemul are un numar limitat de cuvinte ce pot fi corectate, banuesc ca cele mai uzuale.
De ce ai pune cuvinte gresite in mod voit?
Se corecteaza doar intrebarile, nu si raspunsurile1

| Pnin explică (pentru Fatamuntilor):

Pentru ca efectiv nu ma lasa sa postez o intrebare in care am ''l-am'' si ''m-ai''.
Mi le arata cu rosu. Le-am scos cratima si apoi mi-l corecta inapoi in ''m-ai''.

In fine, am renuntat la intrebarea aia, dar nu e prima data cand patesc.