| VladHd a întrebat:

Unde dau sa vad raspunsurile la intrebarile care le pun ca dau la intrebarile mele dau pe intrebari si imi apare numa intrebarea mea si in scrie ca sunt 6 raspunsuri in paranteza dar nu imi apar sa le vad este de la faptul ca mi-am facut cont acum 10min va rog dati add la pvs. vlad@yahoo.com sa imi spuneti va rog mult

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

Bună.
Nu, nu asta este cauya. Doar ca ele apar peste maximum 5 minute dupe ce sunt trimise de ceilalţi utilizatori. Doar Aşteaptă puţin.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dacă mai aştepţi vreo 10 minute îţi vei putea vedea răspunsurile primite la întrebare. Idee e că în momentul în care cinevă îţi scrie un răspuns, răspunsul acela este numărat imediat, dar ca să apară şi răspunsul durează vreo 10 minute. E cam aiurea, dar asta e.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dureaza cateva minute (10-20) ca postarile sa se incarce pe site. Deoarece esti utilizator nou, va dura ceva mai mult pana la aprobartea postarilor tale (pana atunci pot fi vazute doar de utilizatori logati). Reciteste regulamentul, daca nu l-ai inteles la prima lectura. http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu te nelinisti, raspunsurile apar doar dupa 15 minute dupa ce ai pus intrebarea. ai rabdare happy

| valThina a răspuns:

Pai.in stanga putin mai jos de "pune intrebarea ta aici" e o chestie(chiar nu stiu cum sa ii zic altfel) si scrie : logat ca... si mai jos mai sunt alte chestii scrise cu portocaliu. si scrie intrebarile mele si raspunsurile melehappy dai click p raspunsurile mele si iti arata d la cel mai recent raspuns pana la cel mai vechi happy

| IchHabeKeineName a răspuns:

Sub :intrebarile mele" scrie si "raspunsurile mele". Apesi pe raspunsurile mele si le vezi acolo pe toate. Daca vrei, adauga.ma tu pe messenger: skaa. wazzap

| vladutdobos a răspuns:

Trebuie sa astepti ca intrebarea sa fie aprobata si apoi apesi pe intrebare.

Răspuns utilizator avertizat