| LiFeOrDeaD a întrebat:

URGENT TPU SALUT E URGENT!

1) Mi-am facut cont pe TPU mi-am editat profilul DAR:
-Cand vreau sa mi-l activez(contul) nu imi trimite niciun mesaj pe yahoo mesenger am incercat pe 2 conturi.
2) Id meu de yahoo:

Yeeyee850@yahoo.com

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
Intra aici, verifica datele tale/completeaza/apoi salveaza
http://www.tpu.ro/contact
Trimite mesaj adminilor la Contact.
Verifica e-mail-urile/spam-urile
nu trimite mesaje pe yahoo, iti vor trimite e-mail.
O zi frumoasa sa ai:)

| LiFeOrDeaD explică (pentru caramela):

Multumesc dar am facut deja asta si nu mi-a raspuns nimeni poate nimeni nu se mai ocupa de TPU pacat

| caramela a răspuns (pentru LiFeOrDeaD):

Ai trimis astazi mesaj? nu se poate sa nu primesti raspuns.
Incearca.
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trimite e-mail nu mesaj pe messenger. Uneori dureaza mai mult pentru ca sunt multi utilizatori pe site.

| SimpleIsCool a răspuns:

Ori dureaza mai mult, ori ai scris tu la inregistrare contul gresit.
Iti sugerez sa te gandesti care e, sau mult mai simplu, sa iti faci altu pe care GRIJA-sa il tii mintebig grin