| anonim_4396 a întrebat:

Utilizatorul Cristi202 are mare nevoie de ajutorul nostru. O imprejurare nefericita l-a pus in situatia de a trece pragul dintre ani cu amaraciune in suflet.
http://www.TPU.ro/......10-minute/
Ii rog pe cei carora le sta in putere sa-i ofere posibilitatea unui loc de munca, sau sa-i acorde putin sprijin logistic, sa o faca!
Toti pentru unul!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu nu sunt din Bucuresti si, singurul lucru pe care l-am putut face a fost sa trimit cateva mailuri la niste cunoscuti care, poate, l-ar putea ajuta sa gaseasca ceva de lucru.
Mi-am permis sa dau, in mailuri, si numerele de telefon pe care Cristi le-a facut publice.
Daca exista ceva ce mai pot face, va rog sa-mi spuneti, aici sau in mesaj privat si voi incerca sa-l ajut.

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Acum putem sa demonstram ca suntem toti pentru unu. Fiecare poate sa faca ceva pentru a-i demonstra lui Cristi ca nu este singur, ci suntem alaturi de el. Fie printr-un cuvant de imbarbatare, de magaiere, putem sa-i dovedim ca ne pasa.

| justitiarul a răspuns:

Ar fi bine daca s-ar deschide si un cont unde sa putem depune fiecare cat putem.Ar fi mult mai usor asa pentru cei care vor sa ajute si nu pot sa-i ofere un loc de munca.Suntem din toate zonele tarii!
Daca exista un asemenea cont ar trebui scris aici.

| justitiarul a răspuns:

@Holiud editeaza-ti profilul sa primesti mesaje de la toti utilizatorii TPU, ca vreau sa iti scriu mesaj si nu reusesc.

| anonim_4396 explică (pentru justitiarul):

S-a marcat! happy

| justitiarul a răspuns:

Asta ma intrebam si eu.Nu pot sa deschida ei un cont?
Asta e paradoxul la romani! Vrei sa ajuti dar nu ai cum.Mi-a zis Alexandra ca il intreaba pe Cristi de cont.
El pe o alta postare spune ca vrea job.
Job nu am sa-i dau dar o suma in limita posibilitatilor pot depune langa alte persoane care vor sa ajute!
Lasi si tu glumele acide la astfel de postari?

| justitiarul a răspuns:

S-a rezolvat o parte din problema. :) http://www.TPU.ro/......10-minute/ Userul Caractere se pare ca il poate ajuta!

| TPU.ro a răspuns:

Am primit toate mesajele voastre, suntem la curent cu situatia si incercam si noi sa il ajutam.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Iti multumesc sincer pentru implicare! Cristian merita sa-i fim alaturi.

| TotLora a răspuns:

Nu am reusit sa ma acomodez in jungla din Bucuresti, deci nu am cum sa-l ajut cu locul de munca, dar acel cont in care fiecare sa puna cat poate trebuie deschis cat mai urgent. Acum am vazut mesajul tau si iti multumesc ca m-ai anuntat.
Cristi fii tare, un om bun gaseste mereu ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am cum sa-l ajut, dar mi-as fi dorit sa pot. Am incercat pana la urma sa trimit o cerere la Contact adminei Cristina, si, cu noroc, daca n-o fi in vreo vacanta in perioada asta, mi-o indeplini cererea de a afisa o vreme pe pagina principala acea postare in care cristi202 cere ajutor, ca s-o vada cat mai multi useri de pe TPU, printre care cei care il pot ajuta cu siguranta cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.TPU.ro/utilizator/lmot
Take it, or leave it! No jokes, no offence!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si totusi, ratusca sta in baie, ii place apa din cada. De ce? Cine este vinovat pentru moartea ultimului vampir? Bai, esti pur si simplu patetic. Arde-o cu raspunsuri d-astea contra celor de 13-14 ani, vad ca te pricepi laughing
Juvenilule!