| justitiarul a întrebat:

As vrea sa va reamintesc de Cristi202, omul deosebit de pe TPU, care are in continuare nevoie de ajutorul nostru //...ina-2.html
Poate timpul nu v-a permis sa mergeti sa depuneti o suma cat de mica pentru a-l ajuta, dar as vrea sa va puneti in situatia lui pentru o clipa:se apropie sarbatorile iar locul in care sunteti fericiti"acasa", nu mai exista!
Hai sa il ajutam pe Cristi sa simta macar putin caldura sarbatorilor datorita noua, celor care facem parte din aceasta comunitate!
Conturi: CEC - RO43CECEC001946270290811, deschis la Sucursala Timisoara, pe numele Milco-Aniţoiu Mircea Cristian si la
ING Bank - RO18INGB0000999901356841, deschis la Sucursala Bucuresti pe acelasi nume.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte bine ca tii treaza atentia comunitatii!
Cristi202 are,intr-adevar,nevoie de ajutor!
Orice ajutor este binevenit, mult sau putin, tot e mai mult decat nimic!
Sa-l ajutam cat mai multi sa aiba un strop de bucurie si caldura de Craciun!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Foarte frumos din partea ta! respect