NOname
| NOname a întrebat:

Colegul nostru, Cristi202, are mare nevoie de ajutor. Ajutați-l, vă rog, cu ce puteți!
http://www.TPU.ro/......10-minute/
(Îl puteți contacta la numărul de telefon: 0722-320024 sau 0735-033608 (al soției).)
Toți pentru Unu!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja am postat cateva cereri in directia asta. Ma bucur ca ai facut-o si tu! Daca tot suntem aici, sa actionam ca atare! Bravo tie!
PRIETENI, AJUTATI-L PE CRISTI!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname explică:

Mă bucur că se implică și Echipa TPU.
http://www.TPU.ro/......dina-acum/

Prietenii la nevoie se cunosc!

NOname
| NOname explică:

Un anunț de la Cristi:
http://www.TPU.ro/......rintr-un/.

| justitiarul a răspuns:

Asa cum am mai scris si la cealalta postare,poate exista un numar de cont unde fiecare putem depune exact cat ne permitem.
Orice suma, cat de mica, il va ajuta sa treaca peste aceasta situatie!

| justitiarul a răspuns:

Conturile unde se pot depune bani pentru Cristi sunt urmatoarele:
Conturi: CEC - RO43CECEC001946270290811, deschis la Sucursala Timisoara, pe numele Milco-Anţoiu Mircea Cristian si la
ING Bank - RO18INGB0000999901356841, deschis la Sucursala Bucuresti pe acelasi nume.

Alte detalii daca vi se cer referitor la persoana care a deschis conturile imi permit sa il citez pe Cristi:"Adresa & detalii buletin: Anitoiu (tot cu "tz") Gaftoana, C.I. serie GG, nr. 260717, domiciliu in com. Joita (cu "tz"), str Principala, nr. 307, jud. Giurgiu, eliberat de SPCLEP Bolintin-Vale, la data de 15.11. 2010. Este vorba de soacra mea, deci e o adresa si date extrem de sigure. "

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Repet si eu, poate se rezolva cumva! Sa deschida cineva un cont si sa afiseze numarul, pentru ca multi nu suntem din Bucuresti si nu-l putem ajuta fizic cu ceva, dar, il putem ajuta material pentru ca stim cu totii cati bani inghite ridicarea unei case.

| COD ROSU a răspuns:

Asa cum am spus si la cealalta postare...sa se afiseze un numar de cont. Suntem peste 29000 de membri ai acestei comunitati TPU. Un efort minim din partea a macar jumatate dintre noi il putem ajuta pe Cristi.
In astfel de momente triste putem arata ca suntem buni, ca vrem sa ajutam.

Cristi, nu te lasa prada necazului! Suntem alaturi de tine!

| Bya132 a răspuns:

Din păcate, fiind copil, nu îl pot ajuta pe Cristi, iar părinţi nu îi pot ofer prea mult. În schimb are de la mine toată încrederea şi speranţa necesară. Sper să treacă peste asta! Succes Cristi, poţi s-o faci!

| me1999 a răspuns:

Imi pare rau ca nu il pot ajuta deoarece sunt un copil, parintii mei de abia ce pot sa imi ofere mie necesarul.eu pot sa ii ofer decat incurajari:bafta! sa fi mereu un luptator in continuare si sa auzim numai de bine!

| beautifulkiss a răspuns:

Am vazut cati oameni doresc sa-l ajute pe Cristi202 si sincer,ma bucur foarte mult ca sunt atatea persoane care doresc sa-l ajute atat material/financiar cat si moralhappy
Poate nu toti il pot ajuta din punct de vedere material/financiar,dar toti putem sa-l ajutam din punct de vedere moral.
Dumnezeu il are in paza si il va ajuta sa treaca peste acest moment foarte greuhappy
Dumnezeu e cu noi, si la bine, si la greuhappy
Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti pentru Cristi! Asa cum a facut si el, adica "eu pentru toti".
Hai lume, hai! Al nostru prieten are nevoie de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repet raspunsul meu de la TPU.ro!
http://www.TPU.ro/......dina-acum/

Felicitari celor carora le pasa si dupa cum am spus, acum avem sansa sa dovedim ca suntem toti pentru unu! Curaj Cristi!