| Lolkkk a întrebat:

Vă rog dați-mi o soluție, vine iarna aici la mine la țară și imi vine sa plâng că eu nu prea am fost cu prietenii la poarta decat la fotbal ca la asta mă pricep si nu prea aveam cu cine sa mai ies la poarta. Un prieten de al meu a ramas in casa cu alt prieten si se joacă un joc online, imi vine sa plâng, altii o sa iasa iarna pe afara din astia mari si noi o sa stam in casă, va rog, o soluție ca plâng de nu mai pot.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vii la oraș unde nu e iarna niciodatăhee hee

| troleibuz a răspuns:

De ce o sa stai in casa?

| felixf a răspuns:

Dragul meu, tu nu plangi, tu iti langi de mila singur in casa. Daca ai tai nu te lasa sa iesi din casa este altceva. vrei joc online, nu iti sugerez. vrei sa povestesti cu prieteni care nu ii ai? fa-ti curaj si iesi pana la vecinul sau vecina. daca tu nu o faci, ei sigur nu stiu de starea ta. Noi online stim de starea ta si atat. Deci cum rezolvam. In ce localitate esti? in ce catun? ai prieteni in apropiere, copii cu care sa iesi? du-te pana la unul acasa si incearca marea cu sarea. ce este cel mai rau lucru care ti se poate intampla? Sa fi respins. Dar daca nu faci primul pas nimic nu se va schimba la tine.