| michael10 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti cum pot sterge contul de pe TPU!

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

In dreapta sus apare CONTACT, trimiti acolo un mesaj cum ca ai vrea sa iti stergi contul, urmezi pasii de acolo si astepti pana cei care au creeat TPU ti`l vor sterge.happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Soliciți în mod expres aici, http://www.TPU.ro/contact
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

Trimiti un mesaj la contact cu numele, email-ul, tipul problemei "alte probleme" si scrii cererea ta de sterge a contului. Apoi astepti maxim 24 de ore si primesti confirmarea pe mail.

| ღClauuღ a răspuns:

Mersi laughing