| ℵøℵαмε7655 a întrebat:

Votul înseamnă evaluare?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, votul reprezintă evaluarea întrebării/răspunsului!

"23. Cum votez un raspuns?
Pentru a vota un raspuns, da click pe optiunea de "Evalueaza" si selecteaza calificativul dorit. Votul tau va fi inregistrat imediat, iar pe site va fi afisat intr-un interval de 15 minute. Nu iti poti vota propriile postari si nici nu poti vota acelasi raspuns de doua ori. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#23

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Da.

| ChrissD a răspuns:

Da votul inseamna evaluare si cred ca trebuie sa evaluam corect totul

| ℵøℵαмε7655 explică:

Lool, am greşit categoria. rolling on the floor)

| ℵøℵαмε7655 explică (pentru ℵøℵαмε7655):

Rezolvat, ignoraţi ce am scris mai sus.winking

| Ioandelasal a răspuns (pentru ℵøℵαмε7655):

Ai posibilitatea sa-ti stergi singura intrebarea, intri pe ea din Intrebarile mele si ai optiunea Sterge.

| ℵøℵαмε7655 explică (pentru Ioandelasal):

Nu-mi trabă.Şi aşa eram CURIOS că nu-s fată laughing dacă este adevărat. Ştiu, sunt retardat... happy