| Vladi4ok a întrebat:

Ce inseamna votul de pe TPU? Si cum sa vad cate voturi am?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votul e un alt mod de a spune "Multumesc" si te ajuta sa cresti in rank.
Votul valoreaza un punct.
Ca sa vezi cate voturi ai te duci la profilul tau, si sub Playlist ai "Punctaj", te duci acolo, si gata.
La momentul actual ai:
-6 Voturi Folositoare
-10 Voturi Nefolositoare
-9 Voturi Amuzante
-7 Voturi Inteligente
-9 Voturi Eronate
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ca sa-ti vezi voturile, dai la Vizualizare profil, apoi la punctaj.

| zurick a răspuns:

Votul este opinia exprimată de cetățeni în legătură cu promovarea unei candidaturi, cu adoptarea unei propuneri sau a unei hotărâri.

Aici pe TPU votul se afla sub fiecare raspuns al unui utilizator, click pe ->Evalueaza.

| c0ton a răspuns:

Pai dai la vizualizare profil.
Apoi unde scrie punctaj si vei vedea ce voturi ai primit de folositor eronat nfolositor inteligent amuzant.
Aceste voturi sunt date de membri seniori.
Deci voturile pe care le poti primi sunt:
Folositor- cu valoare de 1 punct
Nefolositor- Cu valoarea de 0 puncte
Eronat-cu valoare de 0 puncte
Inteligent - cu valoare de 1 punct
Amuzant-cu valoare de 0 puncte.
Daca ai multe de inteligent si folositor te pot ajuta mai mult sa ajungi expert

| NicoTery a răspuns:

Pentru cei care ajuta, votul inseamna experienta, iar pentru cei care sunt ajutati, votul inseamna incredere.Cauta in stanga ecranului vizualizare profil da click pe el, cauti punctaj si vezi voturile.