| Mihaii00 a întrebat:

Astazi,am aflat ca americanii au reusit sa dreseze un caine sa faca cumparaturi si sa scoata bani de pe card:O.Si,sunt 100% sigur ca vor continua cu dresajul si cainii vor invata si alte lucruri(anormale pentru un caine).Ce credeti ca vor mai invata cainii sa faca?(cel mai tare raspuns ia FUNDA!)

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt caini dresati special pentru persoane cu dizabilitati. Pot deschide frigiderul, pot suna la urgente, pot aprinde sau stinge lumina, pot chema ajutor...
Vad ca ai pus intrebarea la trivia/amuzante, dar eu o tratez serios!
http://animale.acasa.ro/......-8266.html

| Mihaii00 explică (pentru Elianna):

Nu am stiut unde s-o pun.Dar chiar vroiam sa aud parerea tuturor categoriilor de varsta si aici se cam regasesc.

| Elianna a răspuns (pentru Mihaii00):

Trebuia pusa la categoria "Hobbies and pets", si ai fi primit raspunsuri serioase, nu in bataie de joc, ca la Trivia/amuzante!

| Mihaii00 explică (pentru Elianna):

Mda...am auzit afirmatia cu cainele la televizor.Ei au dresat cainele doar pentru a le face treaba.Si eram curios ce o sa ii mai invete sa faca...o sa ajunga sa-i faca pe caini sa le fie servitori!

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să facă tema la mate.

| GroparuVesel a răspuns:

Lopata mea face de toate.Groapa buna!

| Ashadow a răspuns:

Sa conduca
Sa piloteze nave spatiale
Vor ajunge atat de inteligenti incat vor conduce lumea intr-o zi si noi, oamenii vom fi animalutele lor de casa

| kiv1990 a răspuns:

Ei degraba si sex va face in locul tau

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Ii va invata sa nu mai isi faca nevoile hidrant ci la toaleta big grin