| doc70 a întrebat:

Ce parere aveti de o felie de paine cu unt si un ceai de tei la micul dejun?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Este bun dar daca ne gandim mai bine ai putea manca chiar si 2 felii, pentru ca cea mai importanta masa din zi este micul dejun; de aici iti iei toata energia.
Ceea ce ai specificat tu este o masa usoara, perfecta pentru acest anotimp ( cu toate ca acum ai putea incerca niste salate), dar mai poti adauga cv :*

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

În curând o să vă apucați să întrebați "ce parere aveti despre apa de la chiuveta?"

Ce părere să am, nicio părere. Decât că e prea puțin. Mănâncă mai mult. Că după aia te simți lipsit de energie toată ziua și te întrebi "ba, oare ce am?" și o să spui "ce parere aveti despre faptul ca ma simt slabit? oare am ceva? ajutati-ma funda" și tot așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Teooooo, ce parere ai despre apa de la chiuvetă?

| Mann02 a răspuns:

Foarte bun mic dejun! happy
painea putin prajita, nu exagerat, si unsa cu unt cat inca e calda sa se topeasca untul happy ^_^ suna bine tongue

| fratiikaramazov a răspuns:

Foarte sanatos, dar s-ar putea sa ti se faca foame repede pe urma, asa ca mai bine mai adaugi ceva( la fel de sanatos)