| Goete a întrebat:

Am 99 de ani Lumină. De prietena mea. Ce sa zic, relatie la distanta.
Dar acum am o problema, nu vrea sa faca sex cu mine fara prezervativ. Si masca asta de Coronavirus. Am incercat cu ele, dar cand pun prezervativul pe telefon, nu mai merge ecranul, tot il ating eu da nimic... si cand pun masca nu se mai vede nimic.
Vreo idee, ceva?
Sau schimb prietena de departe cu una de aproape, cineva schimba?

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Pune telefonul pe prezervativ si prezervativul pe masca si schimba prietena de departe cu una de aproape până trece pandemia.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Parca aveai 16 ani si mai erai si fata cu ciclu menstrual. yawn raised eyebrows applause loser liar it wasn't me thinking wave not listening pig chatterbox

| Goete explică (pentru LPCTSTR):

Timpul trece. Lucrurile se schimba.
Dar citeste mai atent, problema era ca la 16 ani NU AVEAM CICLU - si unii ca tine mi- au spus ca nu e normal, fara sa ma intrebe daca sunt fata.
Sunteti superficiali.
99 de ani lumina e o distanta, nu o varsta. - asta pentru cei mai slabi, ca tine.
Si priveste si categoria intrebarii, de ce intri aici daca nu ai simtul umorului?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Goete):

Pai tocmai la simtul umorului am apelat, tu nu tratezi raspunsurile ca atare.
Crezi ca nu mi-am dat seama de categorie?! Te inseli.

Hai sa invatam sa scriem, ca sa evitam confuziile.
"99 de ani lumina e o distanta, nu o varsta.", cand tu spui "Buna. Am 99 de ani. Lumină.", punctul acela, dpdv gramatical, incheie propozitia si contextul.
Sry acum ca eu citesc mai robotizat, ca doar asa ai scris, iar scrisul este singura modalitate de comunicare pe acest site. Ai prins ideea.

| Goete explică (pentru LPCTSTR):

Punctul incheie propozitia. Si cand o fraza continua dupa un punct - adanceste exprimarea. Prinde ideea dac esti capabil.

Nu ai apelat la simtul.umorului, ci la abilitatea tande investigator. Prost, bineinteles

| Goete explică (pentru aneliram):

Anunt matrimonial: Schimb pe perioada pandemiei prietena de departe cu una de aproape.