| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o problemă serioasă.
Ieri iubitul meu a venit acasă și mi-a zis
-Femeie încălzește niște apa să spăl vasele.
I am luat temperatura, i am dat pastile de dureri de cap însă azi mi-a zis
-du-te și dormi ca dau eu cu aspiratorul, fac și de mâncare.
Am de gând sa l duc sa l vadă un medic.
Voi ce spuneți? Sunt disperată

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i omului ce-ti cere cand vine acasa si fa-l fericit, ca de se trezeste... nu-l mai prinzi la munca.

15 răspunsuri:
| mihail2003 a răspuns:

Pai,si normal, du-te cu el la medic, si eu sunt bolnav

| Ineys a răspuns:

Paraseste-l. Probabil te-a inselat si incearca sa-si impace constiinta.

| NoOne18 a răspuns:

Cine stie ce a facut si acum se simte vinovat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am inteles nimic, a venit acasa sa spele vasele. si sa dea cu aspiratoru, si vrei sa il duci sa vada un medic. De ce? ce-a patit? s-a lovit cand dadea cu aspiratoru sau era apa prea rece cand a spalat vasele si a racit?
Troll de copil de 10 ani laughing

| AdrianaB1 a răspuns:

Doar eu probabil n-am înțeles legătura, și problema serioasă

| QElenaBoghiu a răspuns:

Întrebarea este pentru amuzament rolling on the floor
Eram ironică rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru mihail2003):

Atunci hai sa te tratam și pe tine.
Niște pălincă de 3 pe zi.

| Andreeush a răspuns:

Ce problemă serioasă ai laughing
El vrea să te ajute în casă și tu vrei să il duci la medic laughing

| venividivici2017 a răspuns:

Auzi...haha.Pai daca tot vroia el sa faca toate cele enunerate mai sus, nu trebuia sa puna si apa la fiert? Fara sa iti mai spuna "femeie incalzeste niste apa". Banuiesc ca ai vreo 13 anisori...dar vezi ca mai sunt si barbati care fac si astfel de lucruri.

| Lioana a răspuns:

Stai liniștită ca-i trece repede. laughing

| Angelww a răspuns (pentru Ineys):

Esti bun, amice big grinbig grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă întrebarea era ironică, trebuia să semnalezi mai clar asta.
Ai talent literar.
Dar dacă tot ai întrebat. O schimbare așa de bruscă de comportament ar putea însemna pe bune.
Și-a găsit o amantă. Aceea i-a oferit în aceea zi ceva ce tu nu poți să îi oferi ( știm amândoi despre ce vorbim, să-ți spun sau să-ți arăt).
Acceptă să se întoarcă la tine, și îți mai și oferă unul din cele 6 semne de iubire, al 6-lea fiind sacrificiul pentru persoana iubită,
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/02/al-saselea-semn-de-iubire.html
și anume, serviciile ( fac mâncare, spăl vasele, te spăl de rahat la fund, adică dezmierdare = des-merdere.
Așa, că Milady Anonim, sau ce sex ai vei avea, de acum sunteți trei, în cuplu amoros. Chiar dacă sunteți singuri voi doi, când o faceți, e și ea, amanta, acolo, în spirit și vă ține lumânarea.

| gogu220 a răspuns:

Dacă îţi mai pune şi cardul de salariu pe masă atunci chiar ai o problemă gravă. Şi nu e de competenţa doctorilor. Eu zic să ieşi într-un club să dezbati problema cu fetele. Ori ţi-l repară vreuna ori ţi-l fură.

| LupusDei1993 a răspuns:

Bine ca n-a cerut altceva lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Ca sa fi ironica, trebuie sa aiba si sens ce zici.