| TiberiuFasole a întrebat:

Ce se intampla la voi in scoala? La mine in scoala circula un cantec "Joburi, mii de joburi, joburi joburi joburi, mii de joburi"( credeti-ma te prinde), ( Bananute!).

18 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

La mine în școală, piersicile-s violete,
Și fetele-s și mai și,
S-au făcut portocalii.

Serios, s-au vopsit portocalii.
Nu roșcat, portocalii.
Eu unul îmi dau foc...o să fiu și eu... portocaliu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mai degraba gri thinking
Cenusa este gri.
Credeam ca a trecut febra ''portocalie''.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu că ne-o zis profa' de psihologie că gri-ul blochează oarecum memoria.
Mereu când dăm vreun test toată lumea "Bă care aveți gri pe voi?"
Deci, mă gândesc că d'aia nu se vopsesc gri.
Altă explicație n-am.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si culoare galbena ce face?
La mine in liceu sunt multe blonde, foarte multe blonde, m-am saturat de blonde. Am si profesoare blonde.
Si sa nu mai zic de cele care de la jumatea parului sunt, brusc, blonde.
Bine ca nu sunt blonda.

| Doub a răspuns:

La noi se aud manele, doar manele.sad

*pe jar, mi-ai pus inima pe jarrr, cu frumusetea ta spun iar, ca m-am indragostit mancati-as botul tau m-ai facut fericit*

Si stau si ma gandesc ce om normal, care se respecta ar asculta asa ceva.thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Vai de tine laughing Stai sa induri atatea manele.
La noi se aude HU, AA, A7X, Slipknot, Disturbed etc.
Suntem mari rockeri.
Avem si noi specimene cu manele, dar nu au curajul sa deschida gura.
Eu zic sa le dai foc.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff, imi place sa le observ personalitatea.
E ca un fel de experiment.thinking
Sunt tare amuzanti.
Desi devine stresant sa auzi mereu si mereu aceleasi gunoaie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Faci experimente pe oameni laughing Esti mai sadica decat mine.
Am stat si eu in generala intre manelisti, aveam permanent 2 perechi de casti dupa mine.
M-am luat de unul, odata, sa opreasca maneaua si mi-a sarit toata satra in cap.
Da, sunt amuzanti, te uiti la ei cum dau dintr-o parte inferioara a corpului si tu ai castile in urechi.
M-au nenorocit 4 ani de zile cu manele, noroc ca am avut dj la banchet, il cunosteam pe dj si manele nu s-au pus, in schimb s-au pus brasovence si sarbe I don't want to see

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))).laughing)

| AirănMeidăn a răspuns:

Oh shiiii..., stiu reclama aia cu joburile. Acum mi-a intrat si aia in cap. La noi circula intro-ul de la Mireasa pentru fiul meu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Aia cu joburi e dintr-o reclama.
La mine in școală nu vrei sa știi cum e. De apoi la mine in clasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi e o prostie cu Setella. Toate ametitele isi spun Stella. Ce idioate. Cum sa te jignesti singura? Suna a nume de vaca.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Profesoara noastra de sport e numita "Stella', o urasc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Directoarea noastră, nu se poate chema femeie. E o bestie in toata regula. Uhhhh, trebuie sa scriu. Revin eu mai târziu. Ah, cate teme am...

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

La ora asta ma apuc si eu de teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Cu cazmale, cu sabii, cu spray d-ala de sa da pe la urechi...si erau 30-40 de inji...si copilu-a lesinat de la spray''
Asta facem in ore.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la noi e la fel rolling on the floor
Profu de romana a intrat in clasa si astia de la noi se bateau cu sclipici.
S-au oprit ei, se ridica una si cere voie la baie sa se spele si intreaba profu'
''dar cu ce i-ati dat?''
si pe urma se aude replica aia tampita ''Cu cazmale, cu sabii, cu spray d-ala de sa da pe la urechi...si erau 30-40 de inji...si copilu-a lesinat de la spray'' ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi e ''ficat ficat''.

Profa de chimie: Copii,acum am identificat clorura de sodiu
*ficat ficat*
Profa:Ei,drace.

Profu de muzica:Copii,de unde simtim noi muzica? Din inima,nu? Din inima.
*De la ficat dom' profesor*
Profu: Ia iesi tu afara, poate ai o criza de ficat. Ia un hepatoprotect sau un colebil sa-ti treaca.

Profa de mate : Te-ai calificat la judeteana.
*ficat ficat*
Profa: Mi-ai mancat ficatii straight face

Sau : ''Marita, da-mi banii"
''Da-ne, ba, si noua, nu fi chitra"
''Mare chizdav te dai"