| VasileGogulina a întrebat:

Cum pot sa se uite ochii care nu se vad daca nu se uita?

9 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Ochii care nu se vad, se uita. Este o vorba romaneasca in principiu. Intrebarea ta este gresit formulata. Ex : cum poate sa se ude o haina daca nu se uda? E aberanta!

| VasileGogulina explică (pentru Eugen80):

Nu este răspunsul la care mă așteptam. Na.

| Eugen80 a răspuns (pentru VasileGogulina):

Ai pus gresit intrebarea.

| VasileGogulina explică (pentru Eugen80):

Stiu ca e gresita, dar eu vreau raspuns la ea asa cum este (gresita)

| Eugen80 a răspuns (pentru VasileGogulina):

Nasol. Eu zic sa te dai cu fundul de pamant pana primesti un raspuns care te va satisface.
P.S. Decat sa pierzi timpul oamenilor care chiar vor sa ajute, mai bine ti-ar gasi alta preocupare.

| VasileGogulina explică (pentru Eugen80):

Eu am pus intrebarea la Trivia/Amuzante, la ce te puteai astepta?

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Se uită în oglindă.

| TURB0X a răspuns:

Se uită în propria reflexie.

| Goete a răspuns:

Odata tot se deschid si se uita