| Razvan a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste?laughing

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vorbesc singură... în contradictoriu

59 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Dupa mers credthinking
Eu cand merg, parca dormlaughing
Am o lene in mine cand merglaughing

| madagascar a răspuns:

Am castile in urechi si o geanta uriasa, daca stau bine sa ma gandesc si tu incapi in ea

| JustMeFlory a răspuns:

Cracii lungi si parul blond si cret!laughing

| lifeistough a răspuns:

Prin pilozitatea excesiva!

| georgegs a răspuns:

Aa.mai.recunoaste.usor:
mergand.trist.
grabit
castile.in.ureche
si.vreun.tricou.cu,gluga.sau.ceva
armani.sau.roberto.cavaly

| dewix a răspuns:

Pai daca vezi pe strada o fata cu ghiozdanul rosu si care rade singura degeaba e clar ca eu sunt aia laughing

| Adiiiina a răspuns:

Ca am ochii verzi si marilaughing)!
Lol.laughing
Si ca`s satena si inaltalaughing

| Amachia a răspuns:

Daca ai vedea o fata tiapand pe strada dupa oricine eu sunt laughing).

| Ea12345 a răspuns:

Mereu zambescbig grin(chiar si acum waiting). Mai intorc capul, ma mai uit la persoanele din spatele, le mai arunc un zambet big grin
Asa m-ai recunoaste pe mine whistling big grin(iar blushing)

| asdfghgiklgk a răspuns:

Pierce in nas, par rosu, haine gen taylor momsem, inalta, multe bratari, de obicei cu aparatul foto sau cu prietenii, razand.

| nuamPleaca a răspuns:

Prin hainele mele largi; d

| anaoi a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred

| Derye a răspuns:

Daca ma vezi unde? Daca ma vezi in orasul meu, e usor sa ma recunosti, ma imbrac diferit de ceilalti cocalari. (ok, mai sunt cativa care imi seamana).
Daca ma vezi intr-un oras mai modern...hmmm, nu cred ca m'ai recunoaste.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Ochi verzi, par cret. big grin
Mereu cu un zambet pe moaca!

| Helene a răspuns:

In general merg la brat cu o fata, par mereu prins in cocwinking si rad mereu si din orice.Si daca se uita lumea dupa o fata mai rebela m`ai gasit:*

| cami_5314 a răspuns:

Am burta mare si mersul leganat! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va uita prietena ta dupa mine smug

| Ana a răspuns:

Vorbesc mult la telefon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... dupa tricourile mele...mereu bleumarin, sau negru.

| nodeerskulls a răspuns:

Dacfa vezi o fata care s-a lovit de un stalp pentru ca era prea ocupata sa se uite la o casa in stil vechi, aia is eu. Si daca mai are si uniforma de caretzulescu, mai mult ca sigur eu sunt.

| vladust a răspuns:

Ca-s cel mai frumos bre...

| Alisa a răspuns:

Prin felul meu de a rade. big grin

| Lyss . a răspuns:

Casti in urechi, un metru jumate, skate shoes/tenisi, geanta stil postas mai mare ca mine.

| eneeda a răspuns:

M-am gandit mult...insa m-ai recunoaste daca m-ai cunoaste.pentru ca nu ma schimb o data cu trecerea timpului! asta mi s-a spus mereu la ultimele reuniuni happy

| boobooroozaa a răspuns:

Rad din orice(am ras fara aer si la "2 clatite merg pe strada la una ii pica gemu laughinglaughing")si cu tenesi si bratari multe

| aaaaaaandreea a răspuns:

Paaaiii. Daca vezi o fata cu parul scurtulicius ondulatus, cu ochii verzi si destul de mititei, care stramba mereu din nas si saluta pe toata lumea.probabil sunt eubatting eyelashes

| fdsb fhdbs a răspuns:

Daca o ia cineva la fuga prin mijlocul intersectiei ca sa prinda un tramvai si apoi isi da seama ca nu e numarul care trebuie eu sunt

| anika33 a răspuns:

Daca vezi o roscata, slabuta si pitica.laughing si cu casti mari in urechi...aia sunt eu. b-)
Desi nu cred ca esti din Galaţi.