| chiftelutacrocanta a întrebat:

M-am gandit acum la un barbat si o femeie care se iubesc fugind prinzandu-se de mana si razand uitandu-se unul la altul. Dintr-o data femeia parca a innebunit si a inceput sa strige si sa planga si barbatul a inceput sa se uite mirat la ceas.De ce a avut femeia acest comportament si de ce barbatul a inceput sa se uite mirat la ceas?

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru că este o psihopată, dăăăă.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ai schimbat întrebarea, faza cu ceasul nu era.Nu-i coreect.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mTz330cjNms

https://www.youtube.com/watch?v=NI_fgwbmJg0

Fix la asta mi-a sarit mintea cand ti-am vazut intrebarea =))
Doar cei care au vazut acest anime, pot intelege la ce ma refer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca incepuse Bravo, ai stil.