| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

M-am gandit sa-mi fac un tatuaj cu mine pe piept. Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu pe piept, mai bine pe degetul mijlociu. Iar atunci cand vrei sa-l folosesti, vei avea o replica pregatita, ceva gen "Protex Jr te salutaaa"

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Ar fi perfect.

| syd2 a răspuns (pentru Pricked):

la dousipatru "septembre" taman dupa echinoctiul de toamna oamenii si neoamenii ar "m"ai trebui si sa doarma, ma citez singur, si sunt bipolar, si sufar de depersonalizare stiu, dar totusi venerez

| SergiuBoss11 a răspuns:

Imi fac si eu cand mai cresc! ai cea mai frumoasa moaca de pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

faci ce vrei, te susțin indiferent de decizie.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

kiss

| mariucaeli a răspuns:

Esti prea obsedat de tine tocmai cu tine fa ai tu cu o fata de care iti place, niste zaruri sau ce iti mai place