| ASimpleUser a întrebat:

Va pun o intrebare dar trebuie sa alegeti doar una dintre variantele pe care le voi pune (a, b sau c), nu aveti voie sa inventati alte variante. Intrebarea este : intrebarile mele puse la categoria T/A sunt amuzante?
a) DA
b) varianta a
c) varianta b

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

. d) NU!

| Λl๓a a răspuns (pentru Musique):

Esti un fraier. Ai pus variante numai cu DA, pentru ca stii ca nimeni nu raspundea pozitiv, deci ti-e frica sa pierzi.
In + pui intrebari stupide din 2 in 2 minute si care 1/10 e amuzanta.

| ASimpleUser explică (pentru Λl๓a):

Daca tot nu spui nimic interesant nu te mai obosi sa comentezi ca proasta

| Musique a răspuns (pentru Λl๓a):

1.Sunt fată.
2.Așa am vrut eu, să fie NUUU.
3.Copilă,am pus ultima întrebare în mai.
4.Crezi că întrebarile tale de rahat sunt amuzante? Ba, deloc!
5. Data viitoare, ia-te-n **** mea de cineva pe măsura ta, nu de cine ai tu chef, fiindcă ești nouă și Proa.stă!

P.S.Nu te obosi să-mi mai scrii, te rog.

| ASimpleUser explică (pentru Musique):

Nu prea cred ca tot ceea ce a zis Alma era pentru tine cred ca ce a spus mi-a spus mie pentru ca tu esti fata si ea a zis ca "esti un fraier" si a mai zis si ca "ai pus variante numai cu DA" si asta probabil se referea la intrebarea mea si cred ca ai insultat-o degeaba

PS: poate nu chiar degeaba ca eu nu prea m-am obosit s-o insult asa

| BlackVeil a răspuns:

O sa spun Da, deoarece mi se rupe besina de tine.

| AikkoxD a răspuns:

Niciodată.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Putem face "fifti-fifti"?
Sau sa o intreb pe AikkoxD?
Sau sa-l sun pe Pedobear?
Nu?
Bine.Varianta C.

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dar de ce pe mine?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Detii foarte multe informatii.Cam ca si cartea de numere de telefon.
http://ts4.mm.bing.net/......bnail.aspx
De ar scrie AikkoxD pe ea.

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De-ar spune şi profu de mate asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moș Crăciun și prietenii săi.

| ayosmdk a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| ayosmdk a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... cred ca vreau un tuc!

| iKeel a răspuns:

Eu aleg varianta :
b) Sub nicio formă.

| xRainyDay a răspuns:

Sau.

| LikeACandyxD a răspuns:

Ori.

| YahooMail a răspuns:

Varianta "A" tongue Ca sa nu arat ca un prostlaughing