| TheWalker11 a întrebat:

Voua ce va ziceau parintii cand erati mici si nu erati cuminti?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca ma da la țigani laughing
Știu ca nu e frumos dar așa se zicea pe atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca ceva foarte ineficient si neconvingator din moment ce tot continuam sa fac prostii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-mi taie alea 3:
https://www.youtube.com/watch?v=i8OddvbZvsw

| Habbsha a răspuns:

Scuze... asta după ce mă băteau big grin

| Iunix a răspuns:

Te omor în bătaie.

| raMLesS a răspuns (pentru Bondarel99):

Mi-ai furat vorba din gura laughing)

| Liviu a răspuns:

Vine ursoaica... uf, o perioada a functionat, pana am inceput sa vorbesc si articulez mai bine si am spus da'o in P**a mea de ursoaica. Apoi mna, o bataie si dupa numai a venit ursoaica.Copii is draguti cand vorbest prostii si sunt mici, ca nu se intelege cand injura. Apai cand incep sa le pronunte bine, deja nu prea mai e amuzant, huh? laughing