| Daniel9988 a întrebat:

A zburat careva cu avionul pe viscol? Imi este teama si ma gandeam sa-l aman, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Am zburat pe orice vreme; după decolare, nici nu mai contează - în cel mult zece minute ești deasupra norilor!

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu sunt in asentiment cu tine, mi-ar fi si mie frica.Eu personal, nu cred ca o sa zbor cu avionul vreodata mai ales daca ma gandesc la emisiunea aceea de pe National Geographic "Dezastre in aer" sau cum s-o numi.Da pe viscol mi-e teama si mie ca sa revin la topic. Orice-ai face, mult success! happy

| Adry05 a răspuns (pentru Floreenofficial):

Te inteleg, si pe mine ma ingrozesc avioanele.

| Floreenofficial a răspuns (pentru Adry05):

Si elicopterele...accidentele sunt mai rare ca cele de masini, intr-adevar, dar totusi tot mi-e frica! sad

| Clorox a răspuns:

Stai linistit, nu se intampla nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratioru' fara grija ca daca era sa fie periculos sau ceva il amanau ei.

| Daniel9988 explică:

Ms,v-as fi dat tuturor fundita dar cum nu se poate...mai bine nu o dau nimanui. Sper sa nu va suparati.Cat despre zbor, abia acum am coborat din avion.Bine ca am scapat, n-a fost greu.

| minrest a răspuns (pentru Daniel9988):

Cristi, cand mergi cu avionul trebuie sa te intereseze furtunile din straturile inalte, nu viscolul.

| KoNeTi a răspuns:

Avioanele zboara deasupra norilor, n-o sa-l ninga.