| AlleD a întrebat:

Am doua prietene dar una se comporta frumos cu mine alta nu. Cea care se comporta frumos se numeste Andra iar cealalta se numeste Ancuta. Mereu cand vine Ancuta, Andra se comporta urat cu mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

Wow...trebuie sa le zici totu in fata cum ar fi asa :
de ce te coporti asa urat cu mien ancuta? andra tu de ce te comporti cu mine urat cand e ancuta pe langa tine? aveti ceva cu mien? sau ceva de genu daca esti prea timida nu o sa mearga asa ca sa fi indrazneata

succes

by kido

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Probabil ca gelozia este o latura ascunsa a acestor prietei prietene si atunci... incerca sa-i dovedesti ca nu e cazul sa fir asa pentru ca amandoua iti sunt prietene in egala masura

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca Andra este geloasa si crede ca o sa o dai pe ea la o parte pentru Ancuta. punele pe amandoua fata-n fata si vb

| AlleD explică:

Mersi mult pentru raspuns. Credeam ca nu multi o sa imi raspunda dar m-am inselat. kldO asa amfacut dar mereu imi zic "esti proasta sau esti dusa sau nu te imbraci bine" pana la urma mi-am facut prieteni noi sile-am lasat pe ele in urma!

| ashley24tisdale a răspuns:

Pai daca andra se comporta frumos cu tine pana ce sa vina ancuta e bine dar dati seama ac intre andra si ancuta poate sa fie o prietenie de care tu nai vazut-o deci poti s-o iei deoparte pe andra si intreab-o de ce se poarta asa de urat cand e si ancuta happy

| Sary a răspuns:

Buna treaba dydylaughing