| Vasiliprodan a întrebat:

Am făcut rezervarea in graba pentru prietena mea si nu am realizat ca si-a luat numele meu direct din aplicație, oare cand am sa fac check-inul si ar trebui trecute toate datele ei, ar putea fi o problema? Poate cineva cunoaște problema! Compania este Wizzair!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu vei putea zbura decat tu cu biletul respectiv. Nu vei putea face check-inul pe numele ei, daca rezervarea este pe numele tau. Ia urgent legatura cu compania, este posibil sa iti returneze o parte din bani inapoi sau chiar sa te lase sa schimbi biletul (stiu un caz care a sunat la companie dupa 10 minute de la rezervare si i s-a permis sa schimbe numele, eu am incercat sa fac asta, in alta situatie, dupa vreo 48 de ore de la rezervare si nu a mai fost posibil)

| Tailor_Annie_1993 a răspuns:

0903 760 105-numarul pentru relatii clienti. Pot rezolva orice greseala, inclusiv dupa check-in.