| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la messenger.Cand dau la Preferences nu imi apar ultimele 8 optiuni cryingcryingcryingcrying. Cum pot sa fac sa-mi apar iar? Va rog ajutati-ma.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Ellena a răspuns:

Exact aceiasi problema o am si eucryingcrying...si nici nu pot sa scot pe cineva de la ignore pentru ca nu pot sa vad lista de ignore...
Sper sa se gaseasca cineva sa ne lamureasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa dezinstalezi messenger-ul pe care il ai si instaleaza-ti Yahoo Messenger 9.0. Sa spui ce rezultat a avut. Succes!

| Ellena a răspuns:

Eu messenger 9.0 il am.Nu stiu cum se dezinstaleaza messenger-ul.
Am reinstalat messenger-ul 9.0 de cateva ori si tot nu si-a revenitsad.

| pitzyy86 a răspuns:

Acelasi lucru patesc si eu si chiar daca il dezinstalez si reinstalez tot asa se comporta.