| criss:) a întrebat:

Am sa plec la mare marti. Tinand cont de aceste temperaturi:http://vremea.kappa.ro/constanta/mamaia.html
o sa putem face baie?:((

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu stiu daca 19 grade sunt suficiente pentru asta, poate nu o sa fie exact asa cum se prevede, cine stie tongue, am fost eu la mare acum o luna si erau tot cam 19-20 de grade si nu am facut baie pentru ca apa era rece straight face

| rockaholic a răspuns:

Eu sunt din constanta si am fost la plaja azi si abia daca am putut sa intru cu picioarele in apa...Brr.Erau multi nori si urma sa ploua desi nu a plouat. Daca o sa fie vremea nasoala sunt destule obiective turistice in Ct.