| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata in Grecia? Daca da, in ce zona?

Răspuns Câştigător
| Sorin1987 a răspuns:

Am fost in Atena! E frumos multe magazine acropole dar na nu prea ai ce face terase...Mie mi-a placut mai mult in Paralia - Katerini E foarte frumos sunt multe Hoteluri e o alee mare si lunga cu magazine si terase e foarte frumos am fost si la halkidiki. Si acolo e frumos dar e mica plaja si nici nu prea ai unde sa stai sa te bronzezi. E la fel ca in Paralia. Dar in paralia mai ai ce face si la distanta de 10 km de Paralia este kaufland alt magazin gen METRO. Acolo ai ce face la Paralia la 20 km de Paralia este Katerini este marisor si mereu la pranz de la 12 sunt inchise si se deschid numai la ora 17:00 si mai sunt inchise miercurea din cate tin mintehappy

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In ultimii 20 de ani, locuiesc in Grecia, asa ca am cam strabatut-o pe toata, partea peninsulara in intregime, insulele nu chiar pe toate!happy

| TheCritic a răspuns:

Da, am fost in Santorini si in Atena. Santorini e o zona destul de linistita noaptea si sunt peisaje superbe. Locul acela are ceva foarte foarte special, nu sunt sigura ce dar m-as intoarce din nou acolo oricand.

| epurasu a răspuns:

Da. Atena,Salonik,Muntele ATHOS, Muntele OLIMP, Paralia katerini, Insula SKIATOS, Meteora.

| Iulian03 a răspuns:

Nu,n-am fost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost langa Salonic in oraselul Gerakini. E uimitor!

Răspuns utilizator avertizat
| Miza a răspuns:

Da, insula Hydra.

| EmanuelaZ a răspuns:

Am fost in Thassos. E superb.

| luby a răspuns:

Eu am fost in Paralia frumos, dar iti recomand Thassos.

| greysfan a răspuns:

În Creta happy