| ShadowStar a întrebat:

Bună! Am achiziționat bilete de avion de pe Vola și în emailul de confirmare e scris si urmatorul lucru:
"Cererea ta a fost inregistrata, iar biletele vor fi emise dupa efectuarea cu succes a platii. Vei primi un email de confirmare a platii din partea procesatorului de plati.
Dupa efectuarea platii, biletele vor fi trimise pe email in maxim 24 ore. "

Eu am completat datele care mi s-au cerut de pe card, mai trebuie sa fac eu ceva pentru plata? Nu se întâmplă în mod automat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se întâmplă în mod automat?"

ba da dar durează ceva timp (max. ore)

| ShadowStar explică (pentru sierra1):

Deci ar trebui să primesc un email in cateva ore că s-a efectuat plata?

| sierra1 a răspuns (pentru ShadowStar):

Corect

| mihai69 a răspuns:

Ba da, dar nu și instantaneu.