| AureolaMofetica a întrebat:

Buna!
Am terminat facultatea si masterul la sectia turism in Timisoara si as vrea sa lucrez in turism dar nu prea gasesc. Mentionez ca am mai aplicat pana acum la posturi gen receptionera sau agent ticketing si nu m-au angajat. Dar as prefera sa lucrez la proiecte turistice, sa elaborez studii cu privire la turisti si influenta lor asupra mediului, sa vin cu idei creative despre o zona turistica, etc. Sunt atatea lucruri de facut in turism pentru tara asta. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| grgdlk a răspuns:

Stai de vorba cu basescu numai el te poate ajuta si nu numai pe tine pe toti.intelegi ce zic, e o intrebare fara raspuns intrebarea ta, totul depinde de noroc sau de pilele care le ai cam asa merge treaba p'aci"
P