| Just Kiddin' a întrebat:

Buna dimineata!

Maine plec la niste rude de-ale mele la Tarnava in Sibiu si o sa facem cateva excursii cu trenul. Stiu ca o sa mergem la Sighisoara, Sibiu.

Ce imi mai recomandati sa mai vizitez? Va rog fara link-uri, vreau parerea voastra, ce ati vizitat voi si v-a placut!

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

De ce nu deva si alba iulia

| BeatrICEBEA a răspuns:

Hey, treci si pe la Hunedoara si luati alt tren din Deva sau tot de aici.Eu stau in Hunedoara, daca vrei sa treci si pe la Castelul Huniazilor, sau mai popular, Castelul Corvinilorbig grin. Numai ca pacat ca trebuie sa veniti in Vest, adica sa v a intoarceti un pic. Oricum, merita vazut. Poate reusesti sa-l vezi altadata.Mai poti incerca la:
-Tisa [e aproape de Sighisoara]
-Alba Iulia
-MEdias [e in drum spre Sighisoara]
-si de la Sighisoara ati putea urca la Targu Mures

Distractie placuta! Baftabig grin!

Funda?