| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor! Am nevoie de niste pareri avizate. Credeti ca mi-ar ajunge 450 de euro in Istanbul pentru 4 zile, in conditiile in care 175 de euro sunt intrarile la obiectivele turistice?! Si micul dejun nu il platesc pentru ca merg cu agentia de turism si intra in banii vacantei platite. DEci 450 de euro. Ce ziceti? MUltumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar pentru cheltuiala? Ajunge cum sa nu.

| minime3 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru cheltuiala, da... oricum nu vreau sa fac cine stie ce cumparaturi, haine etc, poate doar suveniruri, prefer sa vad ceva in loc sa achizitionez diferite chestii. Multumesc!

| daniela1107 a răspuns:

Eu cred că da, însă să ai ei ceva de rezervă